מה עושים?

אתם מוזמנים ללחוץ על כל שלב בדרך להשקעה שלכם ולקרוא עליו בהרחבה

first step second step third step
שלב ראשון – הבחירה

השלב הראשון של תכנון ההשקעה מתבצע יחד עם הלקוח: הגדרת תקציב, דיון על רמת הרווחיות הרצויה ומטרת ההשקעה. בהתאם לפרמטרים שהוגדרו, מתבצע איתור של פרויקטים אפשריים והצגתם ללקוח ברמת הצגת עסקה מפורטת. לאחר מכן, מתקבלת החלטה על אופן המימון של הפרויקט, כאשר בחלק מהמקרים ניתן לקחת משכנתא מבנק בגרמניה. כיום, הבנקים מספקים הלוואות של עד 60% משווי הנכס בריבית שנתית של 3-3.5% ללא הצמדה למדד (מדובר בשיעור ריבית נמוך באופן היסטורי), כאשר הנכס עצמו משמש כבטוחה. אנו מספקים ליווי ואינפורמציה מקסימלית על מנת לקדם את התהליך.
בחרתם? נעבור לשלב השני!

שלב שני – העסקה

המשך התהליך מתבצע במסגרת המשפטית של גרמניה. אנחנו מסייעים לכם למלא נאמנות נוטריונית על שם אחד השותפים שלנו – מתווך מורשה ע"י החוק הגרמני והנכס נרשם על שמכם בבית משפט לענייני נדל"ן בגרמניה. במידה והוחלט לקחת הלוואה מבנק בגרמניה, מתחיל תהליך אישור הלוואה ומרגע זה הנוטריון הרשמי של המדינה מתחיל בבדיקת כלל היבטי העסקה: זהות הבעלים, בדיקת שעבודים ומשכונות, בדיקה פיסית של הנכס (למשל, אם מצבו הפיסי של הנכס לא ראוי, הבעלים הקודם מתבקש לבצע תיקון על חשבונו, אחרת הדבר נרשם במסמכי העסקה וגורם לירידה בערכו של הנכס). לאחר אישור הנוטריון הרשמי העסקה מאושרת לחתימה (closure). הסכם הרכישה יכול להיחתם על-ידיכם באופן אישי בגרמניה או ע"י המתווך הפועל מטעמכם בנאמנות נוטריונית. במידה ותחליטו להגיע לגרמניה לצורך החתימה, אנו נלווה את תהליך ההגעה, כולל הזמנת הטיסה והמלונות, התניידות והעברת המסמכים הנדרשים מהארץ.
חתמתם על ההסכם? מזל טוב, מרגע זה, אתם בעלים של נכס בגרמניה!

שלב שלישי – בעלות

לצורך ניהול מקצועי של הנכס נחתם הסכם עם חברה מנהלת אשר תהיה אחראית על הניהול השוטף של הנכס. מרגע העברת זכויות הניהול לחברה, אתם תקבלו דוחות תקופתיים מפורטים על מצב הנכס, ודוח ההכנסות והוצאות מפורט. את ההכנסות מהשכרת הנכס ניתן להעביר לחשבונכם בישראל או לחשבון גרמני, אותו נסייע לכם לפתוח. חודשיים לאחר חתימה על הסכם הרכישה וסיום התהליך ברישום המקרקעין הגרמני, אתם תהפכו לבעלים בלתי מותנים בנכס. את הדוחות הפיננסיים על מצב הנכס תוכלו לקבל בהתאם לתקופת הדיווח אשר תסוכם מראש. עכשיו רק צריך לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם!