קניית דירה בגרמניה

יתכן ששמעתם כי קניית דירה בגרמניה היא אחת ההשקעות הכדאיות ביותר שתוכלו לבצע. מדוע אלו הם פני הדברים ?

חלק מן הסוד טמון בכך שמדובר בכלכלה החזקה ביותר בגוש היורו. גרמניה גם נמנית עם רשימת המעצמות הכלכליות החזקות בכל העולם. למרות זאת, הנדל"ן בגרמניה הוא אחד הזולים שניתן למצוא בעולם המערבי. מחיר דירות נמוך במיוחד התקיים בגרמניה עד שנת 2008 כאשר לאחר שנה זו הוא החל לעלות בצורה מגמתית, אך עדיין רמת המחירים הינה נמוכה מספיק על מנת להיות אטרקטיבית למשקיע הזר. רמת המחירים יחד עם ריבית אפסית מאפשרת לקיחת הלוואות משתלמות ורכישת נכסים ברחבי המדינה.

קניית דירה בגרמניה – היום יותר מתמיד

מאז המשבר הכלכלי של שנת 2008 יותר ויותר משקיעים איבדו את אמונם בבורסה והעדיפו להשקיע את כספם בנדל"ן. ואם כבר להשקיע בנדל"ן – אז לעשות זאת במדינה בעלת חוסן כלכלי אשר מאופיינת ביציבות מחירים ובתושבים אשר מעדיפים לשכור דירה ולא לרכוש אותה. מלבד הנטייה של מחצית מן האוכלוסייה להשכיר דירות לטווח ארוך, הרי שמדובר בדירות מתוחזקות ומשופצות אשר ככל הנראה לא ידרשו השקעה מיוחדת מצד הקונה. במילים אחרות, ניתן לרכוש דירה וליהנות מתשואתה כבר מהיום הראשון.

מה מייחד את המשכיר הגרמני ?

  • רשת ביטחון סוציאלית אשר יש לכל אזרח מאפשרת להם להתגורר בדירה שכורה גם כאשר הם מובטלים. דמי האבטלה משולמים לאזרחים ללא הגבלת זמן וללא תנאים.
  • מרבית התושבים משכירים את הדירה לטווח ארוך – דבר הנותר שקט ויציבות לבעל הדירה
  • משום שהדירה משמשת כבית לטווח ארוך – הדיירים נוהגים לטפל בה כהלכה
  • מעמד הביניים בגרמניה מבוסס, משתכר היטב ונהנה מסל מוצרים זול במיוחד – מה שמשאיר לו הכנסה פנויה רבה לצורך תשלום על שכר דירה

על מנת ללמוד דברים נוספים על השוק הגרמני, על מנת לבצע את ההשקעה הנכונה ביותר ועל מנת לקבל סיוע מקצועי לכל אורך הדרך פנו כעת אל GR Dom Invest.

קניית דירה בגרמניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *