נדלן בברלין

ישנם שני סוגים של אנשים אשר רוכשים דירות. סוג אחד רוכש דירה כדי להתגורר בה בעוד סוג שני רוכש דירה בתור השקעה. כמו כל השקעה, גם בהשקעת נדלן בברלין מושקע סכום לא מבוטל על מנת שזה יניב תשואה בעתיד.

נדלן בברלין הוא פתרון מעולה לאדם המעוניין להשקיע את כספו בנדל"ן. שוק הנדל"ן נמצא בעליה מתמדת בעולם בשנים האחרונות, בעיקר לנוכח המשבר של שנת 2008 אשר ערער את בטחון המשקיעים בבורסה. המשקיעים הבינו כי השקעה במניות או קרנות גידור איננה יציבה מספיק ועשויה להסתיים באסון, לכן עדיף להשקיע במשהו יציב יותר, משהו עם יסודות. למשהו הזה קוראים נדל"ן.

מדוע לרכוש נדלן בברלין ?

בעוד מחירי הדיור בארץ ממשיכים להאמיר, בגרמניה מסתמנת עליה מתונה הרבה יותר. בעשור האחרון המשקיעים זיהו את הפוטנציאל שברכישת דירה בגרמניה הודות לכלכלה היציבה של המדינה, למשכורות הנאות שמרוויחים התושבים ולרשת הביטחון העומדות לרשותם ומאפשרת לכל אזרח לחיות מסכום לא מבוטל של דמי אבטלה אשר עומד לרשותם ללא מגבלת זמן. למה ניתן לצפות כאשר מגיעים להשקיע בשוק הגרמני ?

  • בברלין דמי השכירות נמוכים יחסית לישראל ונתונים לרגולציה של הממשלה. דמי השכירות מתעדכנים פעם ב-3 שנים על ידי הרגולטור ולא נהוג לשנות אותם ביותר מ-20%. במקרים רבים העלאת שכר הדירה מותנה בשיפוץ של הדירה.
  • בברלין היזמים מקבלים תמריצי מס עבור בניינים שהיזמים החזיקו בהם יותר מ-10 שנים
  • כיום ישנה תנועה רבה של תושבים המחפשים מגורים בפאתי ברלין. אזורים אלה בעלי גישה נוחה לברלין הודות לתחבורה ציבורית ענפה ומאפשרים למשקיע למצוא נכס במחיר זול יותר מאשר במרכז הבירה.

מלווים אותך לכל אורך הדרך לרכישת נדלן מניב בברלין

GR Dom Invest לא משאירים אותך לבד במערכה. אנו מבינים כי השוק הגרמני אינו פשוט ואתם זקוקים ליד מכוונת. אנו מזמינים את קהל לקוחותינו ליהנות מן הניסיון והידע הרב שצברנו לאורח השנים. הדבר בא לידי ביטוי במציאת הנכס הנכון עבורכם, בליווי צמוד לכל אורך התהליך, טיפול בהליך המשפטי בגרמניה ובניהול הנכס בבוא העת.

נדלן בברלין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *