השקעות בגרמניה 

גרמניה נחשבת למדינה בעלת כלכלה יציבה ואיתנה במיוחד, אולי הכלכלה החזקה ביותר באירופה בשנים האחרונות. עובדה זו הופכת השקעות בגרמניה להשקעות כדאיות לכל משקיע כמו גם למשקיע הישראלי. עקב המצב הכלכלי בישראל אשר כולל ריביות נמוכות, אינפלציה גבוהה ואפיקי השקעה לא כדאיים במיוחד – האופציה של השקעה בחוץ לארץ הופכת לאטרקטיבית עבור יותר ויותר ישראלים. ממש כמו בישראל, כך גם בגרמניה תחום הנדל"ן הוא אפיק השקעה בטוח אשר מבטיח להביא תוצאות יפות בפרק זמן יחסית קצר.

השקעות בגרמניה – ולא רק בברלין

אם עומד לרשותכם סכום של כמה עשרות או כמה מאות אלפי שקלים, הדבר הנכון עבורכם יהיה להשקיע אותו. לאחר שצברתם סכום כסף נכבד ניתן להגיע לשלב בו כסף מייצר כסף לבד, אך יש לבצע בחוכמה את הבחירה באשר לזהות אפיק ההשקעה.

היתרון בהשקעה בנדל"ן בגרמניה נובע ממספר סיבות:

  • שוק כלכלי יציב לאורך שנים ארוכות
  • שוק נדלן ריאלי, נטול אובססיה לנדל"ן ונטול בועת מחירים (כמו זו הקיימת בישראל)
  • שוק שכירות חזק בו כ-50% מתושבי גרמניה מעדיפים לגור בשכירות
  • הזדמנויות השקעה גדולות אשר נמצאות דווקא מחוץ לברלין המאופיינות בתשואה דו ספרתית וסף כניסה נמוך
  • העובדה כי גרמניה קרובה לישראל מאפשרת מעורבות רבה יותר בניהול הנכס ואף נוכחות בעסקאות החשובות

השקעות בגרמניה עם GR Dom Invest

מגמה הולכת וגוברת של תושבי ברלין העוברים לפרוורי העיר לצד הנטייה של העם הגרמני לבצע עסקאות שכירות לטווח ארוך הופכת את ההשקעה בגרמניה לכדאית. אך עם כל כמה שהדבר נשמע מפתה – התנהלות לא אחראית מצד המשקיע עשויה להוביל לתהליך ארוך ומסורבל במקרה הטוב ולאובדן כסף במקרה הרע.

על מנת לבצע את תהליך רכישת הנכס בגרמניה כהלכה תוכלו לפנות למומחים של GR Dom Invest אשר מתמחים ברכישת נכסים בגרמניה, החל משלב האיתור ועד לשלב ניהול הנכס בשמכם. בתהליך זה תצטרכו את שירותיו של נוטריון מקומי אותו נוכל לספק לכם. לאחר שלב חתימת המסמכים תוכלו להתחיל ליהנות מתשואה פאסיבית באחוזים גבוהים.

השקעות בגרמניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *