דירות למכירה בגרמניה

חשבתם לקנות דירה להשקעה בישראל אך בועת המחירים והתשואה הנמוכה הרתיעו אתכם. חשבתם להשקיע בניירות ערך אך הבנתם כי באפיקים אחרים תזכו לתשואה גבוהה יותר. ומה לגבי דירות למכירה בגרמניה ? אפיק זה בעיני ישראלים רבים אינו נמצא כלל תחת סימן שאלה. האפשרות להשקיע בנדל"ן בחוץ לארץ תמיד קרצה למשקיע הישראלי אשר חיפש פתרונות למצב הכלכלי הלא כדאי ששורר בישראל. אם השקעה בדירה בארה"ב נראית כהרפתקה רחוקה – אולי כדאי לשקול השקעה במדינה מגוש היורו בעלת כלכלה יציבה ואיתנה.

דירות למכירה בגרמניה – אפיק השקעה חכם ומשתלם

בעוד שוק השכירות בברלין נמצא תחת רגולציה קפדנית ואינו מאפשר לבעלי הבתים להעלות משמעותית את מחיר השכירות, הרי שבערים אחרות או בפרברי ברלין רגולציה זו איננה קיימת.

בברלין עצמה ישנו חוסר של חצי מיליון דירות על מנת לספק את כל הביקוש וחוסר זה עתיד לגדול בשל העובדה כי הוחלט על הפסקת בניית בתים חדשים בשטח ברלין. הדבר גורם לרבים לחפש פתרונות בפאתי ברלין ועדיין ליהנות מגישה נוחה לעיר תודות לתחבורה ציבורית ענפה. ומה זה אומר לגבי המשקיעים ?

זה אומר כי כעת, יותר מתמיד, משתלם להשקיע בנכס בגרמניה.

היכולת לזהות את הנכס הנכון ביותר עבורכם איננה יכולת שתיפול עליכם ברעם ביום בהיר. את הבחירה הנכונה יש לעשות על ידי הנחיה של גופים המתמחים בשוק הגרמני, כמו לדוגמה חברת GR Dom Invest.

בדרך לנכס הנכון

מה תפקידה של חברת GR Dom Invest בתהליך ?

  • ניתוח הציפיות ויכולותיו הכלכליות של הלקוח, תיאום ציפיות והבנת צרכי הלקוח
  • מציאת נכס העונה על הדרישות של הלקוח
  • טיפול בפן הבירוקרטי הנוגע לרכישת נכס בגרמניה, כולל שירותי נוטריון
  • ייעוץ והכוונה לאורך כל התהליך
  • ניהול הנכס בשם הלקוח

לא יודעים איך להתחיל ? רוצים לקבל מידע מלא על התהליך?

פנו כעת אל GR Dom Invest ועלו על הדרך לרכישת הנכס הנכון עבורכם.

דירות למכירה בגרמניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *