דירות בגרמניה

בעת האחרונה השקעה בדירות בגרמניה הפכו לדבר החם בשוק שקעות הנדל"ן בחוץ לארץ. דירות בגרמניה הן אפיק השקעה כדאי ורווחי יותר באופן משמעותי לעומת המקבילות בארץ. הדבר בא לידי ביטוי במחירים נמוכים יחסים לשוק הישראלי, יציבות רמה יותר בשוק ותשואה גבוהה בהשוואה לשוק הישראלי. על ידי קבלת ייעוץ מחברה ישראלית המתמחה בשוק הגרמני תוכלו לבצע את ההשקעה בראש שקט, תוך שאתם מקבלים הכוונה כיצד להתנהל אל מול גופי השלטון וכיצד לנהל בצורה יעילה את הנכס.

קניית דירות בגרמניה

אין ספק כי התנאים בגרמניה הם אופטימליים עבור אנשים המעוניינים לרכוש דירה ולהשכירה לשוכרים מקומיים. מדוע אלו הם פני הדברים ?

  • שוק הנדל"ן בגרמניה מתאפיין באחוז גבוה מן האוכלוסייה אשר מעדיף לשכור דירות. אחוז זה מוערך בכ-50% מהאוכלוסייה אשר מעדיפה לשכור דירה ולא לרכוש אותה. לנו הישראלים הדבר אולי נראה תמוהה, אך כמחצית מן הגרמנים מעדיפים להתגורר לכל אורך חייהם בדירה שכורה. דירות אלה לרוב נשכרות לטווח ארוך – דבר אשר מיטיב עם בעלי הדירה.
  • התנאים הסוציאליים בגרמניה מאפשרים לתושבי המדינה להשכיר דירה גם אם הם מובטלים. רשת ביטחון סוציאלית אשר חקוקה בחוק הגרמני קובעת כי כל אדם מעל גיל 25 זכאי לתשלום דמי אבטלה לא תנאים וללא מגבלת זמן.
  • מעמד הביניים בגרמניה הוא מבוסס ויציב. למרות רשת הביטחון מדובר באוכלוסייה עובדת עם יכולות כלכליות גבוהות, זאת לצד סל מחיה בין הזולים באירופה – מה שמאפשר להם לשאת בעלויות המחיה בקלות.
  • סף כניסה הינו נוח בשל מחירי בסיס נמוכים וכן העובדה כי הדירות מתוחזקות כהלכה ולא דורשות השקעה רבה בשיפוצן.

GR Dom Invest – ההשקעה שלך בדירות בגרמניה, המודל שלנו

מודל ההשקעה של GR Dom Invest הוכיח את עצמו פעמים רבות בעבר וכעת הנכם מוזמנים ליהנות מפירות התשואה. המומחים מבית GR Dom Invest ישמחו לנתח את האפשרויות הטובות ביותר עבורכם, לאתר את הנכס המתאים ולקשר אתכם אל נוטריון אשר יטפל עבורכם בכל ההליך הרשמי. צרו קשר כעת והצטרפו למודל ההצלחה שלנו.

דירות בגרמניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *