דירה להשקעה בגרמניה

משקיע המעוניין לרכוש דירה להשקעה בגרמניה הוא משקיע אשר מודע לכך שכיום גרמניה היא יעד חם להשקעות נדלן. גרמניה נהנית מהיותה כלכלה יציבה וחזקה, החזקה ביותר בגוש האירו אם להיות מדויקים. סל הקניות הממוצע בגרמניה הינו אחד הזולים בעולם המערבי, המשכורות הינן גבוהות, האוכלוסייה אוהבת לעבוד למרות רשת ביטחון כלכלית המציעה להם דמי אבטלה ללא מגבלות זמן, והדבר הכי חשוב עבור המשקיע – כ-50% מן האוכלוסייה מעדיפה להשכיר דירות ולא לרכוש אותן. העובדה כי אחוז כה גדול מהאוכלוסייה מעוניין בהשכרת דירה לטווח רחוק מביאה לביקוש גבוה לדירות להשכרה.

מאתרים עבורך דירה להשקעה בגרמניה

מי יכול לספק את הביקוש הזה ? כל אדם בעל ממון אשר מסוגל לעמוד בדרישות הבנק הגרמני על מנת לקבל הלוואה לרכישת דירה. תנאי הלוואה נוחים בשילוב עם נוטריון מקומי אשר יעזור לכם לבצע את ההליך הרשמי הופכים את ההשקעה בגרמניה לקלה וכדאית.

מדוע רכישת דירה להשקעה בגרמניה כדאית?

משום שמחירי הדירות בגרמניה ביחס ליציבותה ולמעמדה הכלכלי הן נמוכות מאד. אין זה אומר כי המחיר יישאר כך לנצח, ואם להתחשב בכוחות השוק החופשי – סביר כי המחירים יעלו בקרוב בשל כמות הולכת וגדלה של משקיעים אשר יזהו את הפוטנציאל במדינה.

רגע לפני שהמחירים עולים זה הזמן לפנות לחברה המתמחה ברכישת נדלן בגרמניה. GR Invest Dom יעמידו לרשותכם מומחים בשוק הגרמני אשר ילוו אתכם שלב שלב עד אשר תחזיקו בבעלותכם דירה באחד היעדים החמים בגרמניה.

השקעה חכמה

רכישת דירה בגרמניה היא השקעה חכמה משום שהיא מבטיחה תשואה גבוהה ויציבה. השקעה בנדל"ן ידועה בתור השקעה חכמה משום שהאינפלציה (עליית מחירים) לא פוגעת בה אלא להיפך, מעלה את ערכה – זאת לעומת כסף שיושב בבנק או בחיסכון כלשהו ועלול לאבד את ערכו בכל רגע בשל היפר אינפלציה. GR Invest Dom ישמחו להעניק לכם ממיטב ניסיונם על מנת שתבצעו את עסקת הנדל"ן הנכונה ביותר עבורכם, כזו שתענה על ציפיות התשואה שלכם ותהלום את האפשרויות הכלכליות שלכם.

דירה להשקעה בגרמניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *